Nyitólap

 / 

Cégismertető

 / 

Termékek

       

Szekrények / Tartozékok 

 
Makro-Elektronika Kft.
1143 Budapest Zászlós u. 54.
Tel: (36-1) 383 4356
(36-30) 954 5433
Tel/FAX: (36-1) 363 7888
e-mail: melektr@enternet.hu

Szerelt patch kábelek

<<< Vissza  

Szerelt patch kábel (Simplex)

Megnevezés

Part number

Patchcord ST-ST MM 62.5/125 2m 

MEF 10110

Patchcord FC-FC MM 62.5/125 2m 

MEF 10240

Patchcord SC-SC MM 62.5/125 2m 

MEF 10250

Patchcord gyártását más méretben és
csatlakozóval is vállaljuk!